Newsletter
Zapisz się i bądź na bieżąco z promocjami!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Regulamin sklepu

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego MLECZAK.COM.PL

§ 1. MLECZAK.COM.PL należy do firmy Marfood Marcin Rukat z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kochanowskiego 47/1, NIP: 525-229-73-38

§ 2. Oferta MLECZAK.COM.PL przeznaczona jest dla osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz dla osób fizycznych posiadających działalność gospodarczą jak również dla innych podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na terenie RP.

§ 3. Zakupu dokonuje się poprzez umieszczenie wybranych produktów w koszyku, a następnie przejście do zakładki zamówieniowej z podsumowaniem kwoty gdzie należy wybrać formę płatności oraz wskazać adres dostawy.

§ 4. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży i na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji zamówienia oraz obsługi klienta. Administratorem Danych Osobowych jest Marfood Marcin Rukat. Dane osobowe są chronione w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

§ 5. Dostawy realizujemy na terenie Warszawy i okolic. Rejon działania ograniczony jest kodem pocztowym, a na etapie składania zamówienia i wpisania pełnego adresu dostawy wraz z kodem pocztowym sklep automatycznie zweryfikuje możliwość dostawy.

§ 6. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić, które wzbudzą wyraźne wątpliwości lub przy których formularz wypełniony będzie niewłaściwie, mogą nie zostać zrealizowane.

§ 7. Dostawa jest realizowana na zasadach określonych w zakładce koszty dostawy. Kupujący zobowiązuje się do odbioru towaru i uiszczenia zapłaty za otrzymany towar w formie przedpłaty lub gotówki przy odbiorze.

§ 8. Zgodnie z przepisem art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 z późn.zm.) Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny poprzez złożenie pisemnego oświadczenia na adres: Marfood Marcin Rukat ul. Jana Kochanowskiego 47/1 w terminie 14 dni od dnia wydania Towaru.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy:

Ja (Imię Nazwisko/Firma) oświadczam o moim odstąpieniu od
umowy sprzedaży następujących produktów
– Data zawarcia umowy(...)/ data odbioru towaru(...)
– Imię i nazwisko konsumenta
– Adres konsumenta
– Podpis konsumenta
– Data

Prawo do odstąpienia od umowy nie dotyczy świeżych owoców, warzyw, nabiału, wędlin, mięsa i innych produktów o krótkiej trwałości. Zwrot towaru powinien nastąpić na adres: Marfood Marcin Rukat ul. Jana Kochanowskiego 47/1 01-864 Warszawa, w ciągu 14 dni od otrzymania przez Sprzedawcę oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Zwrot towaru odbywa się na koszt Kupującego.

§ 9. Zasady płatności są opisane w dziale formy płatności.

§ 10. Ceny naszych produktów wyrażone są w złotówkach i zawierają podatek VAT.

§ 11. Reklamacje i sposób ich zgłaszania opisany jest w dziale reklamacje i zwroty.

§ 12. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz przepisy Ustawy o prawach Konsumenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl